Jak nám můžete pomoci právě teď?

Zakoupením našich výrobků (nahřívací polštářky, levandulové pytlíčky a polštářky různých velikosti), předplacením našich služeb formou dárkového poukazu, darem na modernizaci vybavení prádelny a samozřejmě využitím prádelenských služeb.

Nahřívací polštářky a levandulové pytlíčky

Ušili jsme opět oblíbené nahřívací polštářky, tentokrát plněné bio pšenicí, které unesou velké množství tepla a po nahřátí působí úlevu přiložením na postižené místo. 
Díky prodyšnosti jsou vhodné i pro miminka či alergiky.

Levandulové pytlíčky pomohou uvolnit se, lépe usnout a navodí hluboký klidný spánek. 

Polštářek plněný bio pšenicí 200 Kč  
Levandulový pytlíček malý   50 Kč  
Levandulový polštářek s poutkem   100 Kč  

Možné koupit v provozovnách či objednat (od 10 kusů).

Dárkové poukazy - vouchery

Máte možnost zakoupit poukaz do naší prádelny, kterým si služby u nás předplatíte. Voucher můžete také darovat jako pozornost někomu blízkému nebo jako vánoční dárek. Je na vás, jakou službu si následně vyberete, hodnotu poukazu si můžete zvolit sami. Stačí poslat vaše přání na info@zelenyostrov.eu a my vám zašleme voucher elektronicky nebo si ho můžete vyzvednout v prádelně v Dobřichovicích nebo na Zbraslavi. Předplacením služeb nám pomůžete sehnat finance zejména na zakoupení strojů a vybavení, které potřebujeme průběžně a pravidelně renovovat. 

Image

Dar

Na zakoupení úpravny vody nám také můžete přispět formou daru, na který uzavřeme darovací smlouvu. Příspěvek si můžete odečíst ze základu daně. Jsme uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu práce a poskytovatelem náhradního plnění. 

Stačí nás kontaktovat na info@zelenyostrov.eu nebo na čísle +420 601 571 790.

Moc rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Naše prádelna se dlouhodobě snaží o zlepšení životní situace zdravotně znevýhodněných osob. V průběhu let jsme si vytvořili klientskou základnu, která pravidelně využívá nabídky našich služeb. Našimi velkými zákazníky jsou ubytovací zařízení, restaurace, ale také fyzioterapeuti či lékaři.

Právě díky Vám, našim klientům, jsme se během léta stabilizovali, nicméně druhá vlna pandemie nás opět tvrdě zasáhla a my jsme během října a listopadu přišli kvůli nouzovému stavu o 90 % našich zakázek. Snažíme se fungovat v plném nasazení, abychom neomezili příjmy našich zaměstnanců, ale pokud se situace v nejbližších dnech nezlepší, velká krize nás nemine.

V této složité situaci bychom navíc nutně potřebovali zakoupit alespoň jednu novou pračku a sušičku.