Image

Jak dobře víte, naše prádelna se dlouhodobě snaží o zlepšení životní situace zdravotně znevýhodněných osob a jejich integrace do většinové společnosti. Fungujeme již 6 let a zákazníci si nás oblíbili a využívají nabídky našich služeb.

Právě díky vám, našim klientům, se pomalu dostáváme z krize vyplývající z nouzového stavu, kdy jsme přišli o většinu zakázek. Fungovali jsme omezeně po celou dobu, ale nyní se snažíme zakázky dohnat, abychom udrželi pracovní místa pro naše zaměstnankyně.

V této situaci se nám rozbily dvě pračky a nutně bychom potřebovali zakoupit alespoň jednu novou.

A jak nám tedy můžete pomoci?

Zakoupení voucheru

Máte možnost zakoupit poukaz do naší prádelny, kterým si služby u nás předplatíte. Voucher můžete také darovat jako pozornost někomu blízkému nebo jako vánoční dárek. Je na vás, jakou službu si následně vyberete, hodnotu poukazu si můžete zvolit sami. Stačí napsat email s požadavkem a zašleme vám voucher emailem nebo si ho můžete vyzvednout v prádelně v Dobřichovicích nebo na Zbraslavi. Předplacením služeb již nyní, nám pomůžete sehnat finance na zakoupení pračky, kterou potřebujeme právě teď. 

Image

Dar

Na zakoupení pračky nám také můžete přispět formou daru, na který uzavřeme darovací smlouvu. Příspěvek si můžete odečíst ze základu daně. Jsme uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu práce a poskytovatelem náhradního plnění. 

Pokud byste měli zájem, stačí nás kontaktovat na info@zelenyostrov.eu

nebo na čísle +420 601 571 790.

Moc rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.